Home

Witamy na stronie ksiegowosc-andziak.pl

Jestem certyfikowanym księgowym, wpisanym na listę Ministerstwa Finansów pod numerem 40044/2010, członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Moja wiedza i kompetencje zostały poświadczone zdanym egzaminem państwowym w 2009 roku, uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie to nieustannie pogłębiam, pracując jako kierownik działu księgowości w biurze rachunkowym w Warszawie.

Biuro działa od 2010 roku i powstało na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego (w branży rachunkowości, podatków, finansów, ekonomii i ubezpieczeń społecznych) zdobytego zarówno przy obsłudze niewielkich jednoosobowych podmiotów gospodarczych jak również dużych spółek o zróżnicowanym profilu działalności w kilku biurach rachunkowych.

Wiedza i doświadczenie

personel naszego biura rachunkowego posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe

Bezpieczeństwo

gwarantujemy, że powierzone nam dane oraz dokumenty będą zachowane w pełnej tajemnicy zawodowej

Terminowość

współpracując z naszym biurem rachunkowym możesz mieć pewność, że nie przekroczysz żadnych ważnych terminów

Zapraszamy do współpracy

Od początku prowadzenia działalności szczególną wagę przywiązuję do jakości świadczonych usług i zawsze przestrzegam zasady poufności danych. Sposób prowadzenia księgowości dostosowuję indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Wyróżnia mnie: nowoczesność, solidność, szybkość działania i zaangażowanie. Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC biur rachunkowych. Współpraca ze mną pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić sobie komfort i pełen profesjonalizm w zakresie kontaktów z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em. Powierzając mi rozliczanie swoich podatków, możecie Państwo ze spokojem skupić się na tych obszarach swojej działalności, w których osiągają Państwo przewagę nad konkurencją.

jacek-andziak_press-picture-1
Rok założenia firmy
+
Dokumentów finansowych
+
Partnerów biznesowych
Zadowolonych klientów

Kompleksowa obsługa finansowo - księgowa.

Obsługa kadrowo - płacowa

Inne usługi księgowe

Zajmij się swoją działalnością...
my zajmiemy się Twoją księgowością...

Kontakt z nami

Księgowość Andziak Sp. z o.o.

KRS – 0000814567
NIP – 1231455020
REGON – 384903150
Kapitał zakładowy: 5 000 zł

Biuro:

Napisz do nas

Zostań z nami

Zasubskrybuj tą stronę WWW i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.